صفحه اصلی / خاطرات باور نکردنی / ازدواج اینترنتی
mseza18

ازدواج اینترنتی

ازدواج اینترنتی
خانمی برای مشاوره مراجعه نموده بود احساس آخر خوشبختی در چهره اش فریاد می زد.

علت مشاوره : قبل از ازدواج
خیلی شاعرانه و عاشقانه از او یاد می کرد: از طریق اینترنت با این پسر آشنا شدم فوق العاده است. او تمام خصوصیاتی که من می خواستم را داردخیلی به او علاقه‎مند شدم و می‎خواهیم با هم ازدواج نمائیم. به من قول داده همیشه با من بماند مطمئن هستم خوشبختم می کند راستش حاج آقا من بدون او می می میرم.
گفتم: پس خوب بود او را هم به مشاوره دعوت می کردی.
گفت: راستش رابخواهید هنوز خواستگاری نیامده و قرار است بیاید!
-نیامده؟!
– گفت: این آقا که همشهری من نیست شمالی است و در تهران زندگی می کند، من هم اهل اصفهان هستم و قیافه او را نیز از طریق وب کم دیده‎ام. خیلی پسر خوبی است. خانواده اش فوق العاده هستند!
– به او گفتم: از کجا فهمیدی خانواده خوبی دارد؟
گفت: خودش به من گفته! قول داده همه چیز را به من صادقانه بگوید و مطمئنم به من هیچ وقت دورغ نمی گوید .البته اوایل تا حدودی دورغ می گفت اما می خواست من را از دست ندهد ولی دیگه به من دورغ نمی گه. با وجودی که به خانوادش خیلی چیزها را نمی گه اما همه زندگیش را به من گفته و وقتی باهاش صحبت می کنم احساس آرامش می کنم باور کنید این با همه آدم های دیگه فرق می کنه و خدا ما را سر را هم قرار داده است.
گفتم: اگر بازیچه نباشی و واقعا برای ازدواج باشد و به خواستگاری بیاید شما کجا می‎روید برای تحقیق؟ در صورتی که ما کسی از شهر خودمان و حتی اقوام  که ازدواج می کنیم بعد از ازدواج تازه می فهمیم خیلی چیزها ادعا بوده است.
در داخل شهر خودمان یک نفر را نمی‎توانیم به درستی بشناسیم بطور قطع در شهر دیگر و از طریق اینترنت شناخت طرف غیرممکن خواهد شد. کما اینکه تمام منابع اطلاعاتی شمااز طرف خودشان است. از کجا خواهید فهمید که طرف راست می‎گویدو یا دروغ، و یا چه مشکلاتی دارد؟

ازدواج مجازی و طلاق های واقعی
غالباً نمی‎توانید از اینترنت اطلاعات صحیحی و کافی در مورد ادعا افرادکسب نمایید. ازدواج های اینترنتی زیاد هست اما در دادگاه نیز طلاق آنها بسیار وجود دارد. ازدواج های اینترنتی گاهی یک اتفاق احساسی خطرناک هستند که باعث بحران در خانواده شده و غالبا نیز بهانه سوء استفاده افراد برای فساد و فحشا شده است تا جایی که افراد فاسد معمولا حرفه ایی و خیلی دوست داشتنی عمل می کنند. که شما او را به عنوان تمام آرزوهای خود بپذیرد که اگر اینگونه نباشد به هدف خود نمی رسند!
دختران و پسران جوان باید توجه داشته باشند چیزی که به راحتی در کوچه و بازار و اینترنت به دست آید به راحتی نیز از در کوچه و بازار و اینترنت ازدست خواهد رفت. خداوند نیز با عشق مخالف نیست با عشق بدون منطق مخالف است پس سعی کنید مقابل خدا قرار نگیرید زیرا ضرر می‎کنید خدا صبر می‎کند و چیزی نمی‎گوید ولی اگر عصبانی شد یک دفعه کاری می‎کند که یک عمر حسرت بخورید. باورتون نمی شود امتحان کنید زندگی شماست به کسی هم ربطی ندارد ولی بدانید اگر از تجربه دیگران استفاده نکنید و بخواهید خودتان تجربه کنید هزینه سنگین عمرتان و تمام دوست داشتن هایتان را پرداخت خواهید کرد.

پیوست ها:
دریافت فایل ازدواج اینترنتی-داودی نژاد
دریافت فایل رازهایی از ارتباط با جنس مخالف-داودی نژاد

image_pdfimage_print

درباره مسلم داودی نژاد

مسلم داوودی نژاد مولف و پژوهشگر استاد روانشناسی و طب اسلامی، مدرس همایش های ملی و بین المللی است. کتاب و محصولات: سبک زندگی اسلامی با رویکرد ارزش های ایرانی اسلامی در راستای فرمایشات مقام معظم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری