صفحه اصلی / خاطرات باور نکردنی / من عاشق شدم! عاشق شوهر خاله!
mseza15

من عاشق شدم! عاشق شوهر خاله!

دختری حدود ۲۰ ساله در دانشگاه برای مشاوره به من مراجعه کرده بود و می گفت : من عاشق شده ام!
گفتم : عاشق چه کسی؟
گفت:عاشق شوهر خاله ام شده ام! و این صرفا یک عشق ظاهری وقلبی نیست بلکه قضیه ازدواج در میان است ! به خانمش که خاله من است گفته می خواهی از زندگی من بیرون برو می خواهی بمان من می خواهم زن دیگری بگیرم! فقط به او نگفته که زن دوم دختر خواهر خودت است!
گفتم:چند سالش است لابد خیلی خوشتیپه !؟
گفت:شاید برای دیگران نباشه چون حدود ۶۰ سال دارد ولی برای من هست!
گفتم:حتما خیلی پولداراست؟
گفت :نه راننده مردم است !
بعد نگاهی طلبکارانه من گفت :
حاج آٍٍقا! حالا هم پیش شما نیامده ام به من بگویید اسغفرالله و از این حرفها، بلکه آمده ام که به من بگویید مادرم را چیکار کنم مادری که شنیده شوهر خواهرش می خواهد دوباره زن بگیرد سکته ناقص را زده است اگر بفهمد زن دوم این آقا، دختر خودش است حتما می میرد می خواهم بدانم جان مادرم ارزش عشق من را دارد یا نه؟!
گفتم :قبول داری خیلی عجیب است دختری بیست و یکی دوساله با مردی کم کم حدود ۶۰ ساله می شود؟
گفتم : راستش را بخواهید نمی دانم چی شد ولی یک چیزی را خیلی خوب می دانم مسافرت می رفتیم خیلی با شوهر خاله ام راحت بودم مثل پدرم بود والیبال بازی می کردم توپ بر سر و کله من می زد ودرد دل های خصوصی، پیامهای قشنگ و عاشقانه، حتی پدر ومادرم می دانند که من با شوهرخاله ام راحتم اما خبر از عشق ما ندارند .بعد از مدت طولانی دختر گلم دختر گلم تبدیل به همسر گلم شد!
من فکر می کنم موارد با یک فاصله سنی اینگونه کم اتفاق می افتد اما آیا وقتی چنین مواردی امکانش هست عدم رعایت حرمت بین خانوادگی دختر خاله و پسر خاله، دختر عمو و پسرعمو و اتفاقات خطرناک در خلوت امکان پذیر نیست. اتفاقاتی که دختر خانم در درددل مشاوره وقتی بخاطر آن حادثه ای که فکرش را هم نمی کرد بجای اشک خون گریه می کند انگار تمام زیبایی مقدسش را از دست داده است. وجودش را جز نا امیدی چیزی فرا نگرفته است.
براستی چرا بعضی خانواده ها باور ندارند که پسر عمو و دخترعمو، پسر خاله و دختر خاله وامثال شوهر خواهر و یا زن برادر نامحرم هستند و متاسفانه بخاطر این که طرف مقابل را در حد معصوم می دانند گرفتار وابستگی هایی می شوند که گاهی به فحشا هم کشیده می شود در حالی که طرفین اهل فحشا نبودند. براستی آیا پدر و مادر نمی دانند بخاطر عدم رعایت حرمتهای خانوادگی در جرم بچه ها سهیم هستند.
پیامبر اکرم (ص) فرمودند:
وای بر اولاد آخر الزمان از دست پدرانشان ! سوال شد یا رسول الله : آیا ازپدران مشرکِ آنان؟ فرمود: خیر، از دست پدران مومن آنها ،چون واجبات دین را به فرزندانشان نمی آموزند و اگر اولاد آنها بخواهند بیاموزند، آنان را منع می کنند و تنها به این قانع هستند که فرزندانشان از مال دنیا چیزی را به دست آورند، من از آنها بیزارم وآنها هم از من بیزارند.
مستدرک الوسائل،ج ۲، ص۶۲۵

پیوست ها:
دریافت فایل تربیت در دوره شیردهی-داودی نژاد
دریافت فایل وسواس و تربیت کودک-داودی نژاد

image_pdfimage_print

درباره مسلم داودی نژاد

مسلم داوودی نژاد مولف و پژوهشگر استاد روانشناسی و طب اسلامی، مدرس همایش های ملی و بین المللی است. کتاب و محصولات: سبک زندگی اسلامی با رویکرد ارزش های ایرانی اسلامی در راستای فرمایشات مقام معظم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری